0,00 zł

Myjki ciśnieniowe

( ilość produktów: 7 )

Sprawne czyszczenie klimatyzacji dzięki myjkom ciśnieniowym

Klimatyzator, który został odpowiednio zainstalowany, raczej nie wymaga częstego serwisowania. Należy jednak pamiętać, że warto czyścić go przynajmniej 2 razy w roku. Wilgoć, która zbiera się w klimatyzatorze, oraz zanieczyszczenia powietrza tworzą środowisko idealne dla rozwoju mikroorganizmów. Jednym z nich jest bakteria Legionella pneumophila, która wywołuje szereg naprawdę groźnych chorób.

Użycie odpowiednich środków chemicznych oraz narzędzi pozwoli Ci skutecznie oczyścić i dokładnie odgrzybić klimatyzację. W naszym sklepie znajdziesz myjki ciśnieniowe zaprojektowane właśnie do czyszczenia klimatyzacji

Czysta klimatyzacja z myjkami ciśnieniowymi Wipcool

Konstrukcja klimatyzatora jest skomplikowana, przez co jego wyczyszczenie wymaga użycia odpowiednio przystosowanych narzędzi. Myjki ciśnieniowe do mycia klimatyzacji Wipcool to dobry, ceniony i sprawdzony wybór. Dzięki ruchomej dyszy łatwo dotrzesz do trudno dostępnych miejsc i pozbędziesz się zanieczyszczeń między innymi z parownika klimatyzatora.  

W naszym asortymencie znajdziesz myjki ciśnieniowe zasilane zarówno z sieci elektrycznej, jak i te, które działają z akumulatorem. Drugie rozwiązanie umożliwia pracę w każdym miejscu, bez względu na dostępność stałego źródła prądu.  

Jeśli potrzebujesz kompleksowego narzędzia, sprawdź także myjkę Wipcool C40T. Poza wysokim ciśnieniem pracy oferuje możliwość bezpośredniego pobierania preparatu do czyszczenia klimatyzacji, a także wytwarza pianę, która znacząco usprawni proces czyszczenia.  

Przygotowanie urządzenia do pracy nie jest trudne – wystarczy umieścić wąż zasysający w zbiorniku z wodą. Odpowiednia długość przewodu wyjściowego i zasysającego oraz regulowane ciśnienie pozwalają na wygodną pracę zarówno przy jednostce wewnętrznej, jak i zewnętrznej.  

Już dziś zamów nowoczesną myjkę ciśnieniową Wipcool, która znacząco podniesie komfort oraz efektywność Twojej pracy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 121 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-12
ok
2023-02-20
Myjka spełnia moje oczekiwania,towar zgodny z opisem, wszystkie tryby działają, jestem zadowolony z produktu. Natomiast przydała by się przedłużka do lanc parowej tak aby uzyskać przynajmniej 40 cm. Stąd 4 a nie 5 gwiazdek.
pixelpixelpixelpixel