Wipcool - lider na rynku urządzeń do czyszczenia klimatyzacji

2021-05-26

Wipcool – lider na rynku urządzeń i preparatów do czyszczenia klimatyzacji

Marka Wipcool zyskuje coraz większą popularność wśród instalatorów i innych specjalistów z branży HVAC. Wyróżnia wysoka skuteczność produktów do czyszczenia klimatyzacji, nowoczesny design i funkcjonalność, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Obecnie trudno szukać na polskim rynku podobnej oferty, ale nie powoduje to, że rezygnujemy z ulepszania naszych urządzeń i preparatów. Skupiamy się na badaniach i rozwoju, ściśle kontrolujemy proces produkcji, oferujemy szybką realizację zamówień i sprawny serwis posprzedażowy.

W tym jesteśmy najlepsi: skuteczny sprzęt i wysoka jakość

Mimo że instalacje klimatyzacyjne w budynkach mieszkalnych i biurowych są coraz popularniejsze, na rynku brakowało profesjonalnych urządzeń do ich czyszczenia. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby specjalistów z branży sanitarnej, którzy chcą oferować swoim klientom usługi związane z utrzymaniem klimatyzacji w czystości.

Działamy od 2011 i od tego czasu stopniowo stawaliśmy się liderami w branży. Obecnie możemy z dumą powiedzieć, że nasze produkty nie mają konkurencji na polskim rynku.

Nie tylko urządzenia do czyszczenia klimatyzacji – oferta dla instalatorów z branży HVAC

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do profesjonalistów z branży sanitarnej: osób wykonujących usługi konserwacji, naprawy, czyszczenia sprzętu chłodniczego. Produkujemy nie tylko pompy, parownice i myjki, ale także dystrybuujemy preparaty do mycia klimatyzacji. Urządzenia Wipcool są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia w transporcie.

Oprócz urządzeń dostarczamy również środki czystości i ułatwiające pracę akcesoria. Preparaty do czyszczenia klimatyzatorów sprzedajemy w dużych, wydajnych opakowaniach, dzięki czemu nasi klienci mogą zapewnić sobie odpowiednie zapasy niezbędne do pracy.

Pokrowce do mycia klimatyzacji, adaptery do baterii i inne dodatki pozwalają na zachowanie porządku podczas wykonywania usługi, zapewniają sprawne działanie i właściwą konserwację urządzeń.

 

Wysoka pozycja na rynku dzięki ścisłej kontroli jakości

       Od samego początku intensywnie pracowaliśmy na to, by marka Wipcool zyskała dużą rozpoznawalność w branży. Obecnie nasze produkty można znaleźć w ponad 73 krajach i regionach na całym świecie. Stworzyliśmy międzynarodową sieć 56 niezależnych sprzedawców, którzy sprzedają urządzenia dla branży chłodniczej pod 5 markami.

     Naszą pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim dbałości o wysoką jakość produktów, które umożliwiają czyszczenie klimatyzacji. Wdrożyliśmy własny system zarządzania jakością oraz mechanizmy kontroli. Wszystkim klientom gwarantujemy szybkie dostawy (także w weekendy) oraz 2-letnią gwarancję na każde urządzenie. Stawiamy także na innowacje – oprócz produkcji zajmujemy się badaniami i rozwojem. Dysponujemy ponad 20 międzynarodowymi patentami.

Pokaż więcej wpisów z Maj  2021

Nowości

1 710,00 zł netto2 103,30 zł brutto
799,00 zł netto982,77 zł brutto
1 289,00 zł netto1 585,47 zł brutto
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 182 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-05
Super obsługa
2024-01-14
sprawnie ,zgodnie z deklaracją
pixelpixelpixelpixel