WIPCOOL P15J: Twój niezawodny partner w zarządzaniu kondensatem

2023-06-09

WIPCOOL P15J: Twój niezawodny partner w zarządzaniu kondensatem

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić WIPCOOL P15J - wydajny rozpraszacz kondensatu, który przekształca sposób, w jaki Twoje urządzenia HVAC radzą sobie z kondensatem.

Sprytny design, skoncentrowana funkcjonalność

WIPCOOL P15J zachwyca stylowym, nowoczesnym designem, który skrywa zaawansowaną technologię. Unikalny system pływaków - z jednym wewnątrz i drugim na zewnątrz, zapewnia precyzyjne i efektywne zarządzanie poziomem wody.

Doskonała wydajność, gwarancja trwałości

WIPCOOL P15J wykracza poza granice przeciętności, oferując przepływ na poziomie 15L/h przy ciśnieniu roboczym 7bar. Dzięki temu rozpraszacz kondensatu jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom klimatyzacji o wydajności do 7.5 kW (30000tu/hr).

Instalacja bez stresu, obsługa bez problemów

Instalacja WIPCOOL P15J to czysta przyjemność. Wszystko, co musisz zrobić, to zamontować urządzenie poziomo, najlepiej pod jednostką zewnętrzną klimatyzatora. A jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, zapewniamy wsparcie wykwalifikowanego personelu.

Wszechstronność z rozsądnymi granicami

Nasz rozpraszacz kondensatu jest dostosowany do różnych warunków pracy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jednak, aby zapewnić optymalną pracę, zalecamy, aby dopływ wody nie przekraczał maksymalnego natężenia przepływu urządzenia.

Niezawodna kontrola i alerty

To, co wyróżnia WIPCOOL P15J, to inteligentny system alarmowy. Gdy poziom wody osiągnie punkt alarmowy, urządzenie informuje o tym, zapalając czerwoną lampkę i emitując sygnał dźwiękowy. Bezpieczeństwo i kontrola w każdej sytuacji.

Regularna konserwacja dla długotrwałego komfortu

Pamiętaj, że regularne czyszczenie pływaka i filtra jest kluczem do długotrwałej i bezproblemowej pracy urządzenia. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się komfortem chłodzenia bez żadnych niespodzianek.

Wybierz WIPCOOL P15J - partnera, któremu możesz zaufać

Z WIPCOOL P15J zarządzanie kondensatem staje się łatwiejsze, wydajniejsze i bardziej niezawodne. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i przekonać się, jak ten produkt może przekształcić Twoje doświadczenia z klimatyzacją.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec  2023

Nowości

408,00 zł netto501,84 zł brutto
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 187 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-20
Wszystko w porządku, szybka dostawa
2024-03-04
Wszystko ok
pixelpixelpixelpixel